Üretici Haberleri

üretici haberleri ve güncel üretici gelişmeleri, üretici ile ilgili tüm video, üretici fotoğrafları ve üretici haberleri Köroğlu Gazetesi | Bolu sitemizde


BÖLGE HABERLERİ
HABER

13. Tarım Orman Ve İnsan Fotoğraf Yarışması Sergisi, sanat severlerin beğenisine sunuldu.

Mudurnu’da bir üretici, 2 dönümlük arazide yetiştirdiği yüzlerce marulu satamayınca, mahsulü tarlada çürüdü.

HABER

Bolu İl Tarım ve Orman Müdürlüğü 2024 üretim yılı Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) başvuruları 1 Eylül itibari ile başladığını duyurdu.

HABER

Üreticiler ÇKS başvurularını arazilerinin bulunduğu yerdeki Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı il ve ilçe müdürlüklerine giderek veya e-Devlet Kapısı üzerinden...

HABER

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı enstitülüler tarafından geliştirilen yerli ve milli tohumlar ilimizde ekilmeye başladı.

HABER

Bolu Belediyesi, tarımsal üretimi desteklemek amacıyla, kendi üretimi olan yerli fideleri maliyetine üreticilerle buluşturuyor.

HABER

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından üreticilerin maliyetlerine katkı sağlamak amacıyla Bolu’daki üreticilere 4 Milyon 271 Bin TL destek ödemesi yaptı.

HABER

Tarım ve Orman İl Müdürü İzzet Murat, mart ayı itibariyle Bolu’da 75 milyon liralık hayvancılık ve bitkisel üretim desteği sağlandığını...

HABER

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Bolu üreticisine 2 Milyon 500 Bin TL destek ödemesi yapıyor.

HABER

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, hayvancılık yapan üreticilere kaba yem ihtiyacına karşılık yem bezelyesi dağıttı.

İLÇE HABERLERİ

“Tarladan Sofraya Kalıntısız Yaşam Projesi” kapsamında Mengen İlçesinde üreticilere eğitim ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.